Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Siedlcach

Grywalizacja w doradztwie edukacyjno – zawodowym

Na rynku edukacyjnym i doradczym pojawiają się wciąż nowe, atrakcyjne narzędzia i metody do prowadzenia lekcji, szkoleń czy warsztatów. Postanowiliśmy połączyć w jednym szkoleniu zestaw pomysłów na atrakcyjne pomoce dydaktyczne i na angażujący i wciągający proces uczenia się. Jeśli chcesz, aby uczestnicy Twoich zajęć z wypiekami na twarzy uczestniczyli w każdej lekcji czy warsztacie, zapisz się na szkolenie. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji poznać mechanizmów gamifikacyjnych, być może nadeszła pora na wdrożenie tej innowacji do Twego nauczania. Czym jest grywalizacja? Najprościej mówiąc, to dodawanie tzw. mechaniki gier do aspektów życia (w naszym wypadku: nauczania), które do tej pory z graniem nie miały wiele wspólnego. Jest to przede wszystkim edukacyjna przygoda.

  • Podczas szkolenia kładziemy nacisk na praktyczny aspekt prezentowanych treści, atmosferę spotkania i dzielenie się doświadczeniami
  • Podczas tego szkolenia zagrasz w grę z innymi uczestnikami, będziesz zdobywać nagrody i kolejne miejsce w rankingach.
  • Sam doświadczysz ekscytacji przygody, by skutecznie zaproponować taki model zajęć Twoim uczestnikom. Grywalizację trzeba przeżyć, aby dobrze ją projektować.

Kurs trwa – 5 godz. dydaktycznych

Koszt kursu 150 zł/os.

W trakcie zająć każdy uczestnik otrzymuje materiały szkoleniowe materiały w wersji elektronicznej (płyta CD oraz katalog do pobrania na komputer). Dostaniesz gotowy scenariusz zgrywalizowanych zajęć i będziesz mógł od razu wykorzystać go w swojej pracy z grupą.

Po zakończeniu kursu każdy z uczestników otrzymuje certyfikat

oraz zaświadczenie o ukończeniu kursu.

Kurs prowadzi  

Agnieszka Ciereszko

SZKOLENIOWIEC, AUTORKA PORADNIKÓW I MATERIAŁÓW EDUKACYJNYCH, METODYK ZDALNEGO NAUCZANIA

Właścicielka firmy Virtus Centrum Wsparcia Aktywności i Rozwoju, marki Akademia Webinaru oraz Redaktor Naczelna kwartalnika “Doradca Kariery”. Wykładowca akademicki na kilku uczelniach. Współzałożycielka poznańskiego Stowarzyszenia WiDoK, działającego na rzecz planowania i rozwoju kariery. Autorka dwóch prac magisterskich: z andragogiki i psychologii, poradników i informatorów oraz książki dla młodzieży: „Praca i ja. Przygoda życia”. Twórca gier szkoleniowych oraz nowoczesnych narzędzi edukacyjnych. Popularyzatorka refleksyjności i empatii w nauczaniu.

Do uczestnictwa w kursie zapraszamy:

Osoby pracujące lub planujące pracować jako doradca zawodowy w

  • instytucjach
  • szkołach
  • poradniach

Szkolenie pomoże Ci w tym, aby Twoje zajęcia były jeszcze bardziej atrakcyjne

i ciekawe dla  uczniów

Zapraszamy!

Zapisz się na kurs

Dane teleadresowe

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Siedlcach

adres:
ul. Młynarska 17 
08-110 Siedlce


tel.: 25 644 78 17
fax: 25 644 78 14


e-mail: 
sekretariat@ckziu.siedlce.pl

GODZINY OTWARCIA SEKRETARIATU

pon-pt godz. 08:00 – 17:00

Sobota: 8.00 – 16.00 (zjazd)

BOM Głosowanie

Szkoła prowadzi wynajem sali gimnastycznej, sal wykładowych i pracowni zawodowych na szkolenia, konferencje i egzaminy zawodowe


znak2

checklist2

logo mazowsze
poczta