Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Siedlcach

Gry i zabawy matematyczne w przedszkolu – szkolenie on-line

 

Szkolenia odbywają się za pomocą platformy Zoom .Uprzejmie prosimy o pobranie bezpłatnej aplikacji zoom ze strony https://zoom.us/ oraz o zalogowanie się poprzez e-mail i zapamiętanie hasła. W dniu szkolenia otrzymają Państwo e -mail z odpowiednim linkiem do szkolenia./Mail może być w spamie lub w powiadomieniach/. Na kilka minut przed szkoleniem proszę „wejść” w link. Zostaną Państwo przekierowani na szkolenie.

Podczas szkolenia zaprezentowane zostaną gry, zabawy i zadania wspierające rozwój myślenia logicznego od najmłodszych lat.  Każdy z uczestników będzie miał okazje skonstruować gry i zabawy rozwijające umiejętności matematyczne.

Kurs trwa -  4 godziny dydaktycznych.

Koszt kursu on-line – 139 zł/os.

PROGRAM SZKOLENIA:

Jak rozpoznać dziecko z trudnościami w zdobywaniu wiedzy z zakresu matematyki. Rola przedszkola i środowiska rodzinnego w pokonywaniu trudności.

Dziecięca matematyka według prof. Edyty Gruszczyk – Kolczyńskiej

Gry i zabawy matematyczne wspierające rozwój umiejętności matematycznych dzieci w wieku przedszkolnym

Tworzenie gier matematycznych i własnych pomocy dydaktycznych

Prezentacja książek, gier i pomocy dydaktycznych wspomagających pracę nauczyciela – propozycje ich wykorzystania

KORZYŚCI PO UKOŃCZENIU SZKOLENIA:

Wzbogacenie wiedzy dotyczącej nauczania matematyki poprzez gry i zabawy

Zwiększenie kompetencji w zakresie nauczania poprzez doświadczanie

Poznanie narzędzi do zwiększenie aktywności uczniów na zajęciach matematycznych

Dostrzeganie roli matematyki w sytuacjach codziennych.

Szkolenie zakończone otrzymaniem przez uczestników zaświadczeń.

Uczestnik szkolenia otrzymuje:

zaświadczenie o ukończeniu szkolenia. Zaświadczenie spełnia wymogi par. 23 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli (Dz. U. z dnia 6 czerwca 2019 r.) oraz zaświadczenie zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dn. 18 sierpnia 2017 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U.poz.1632)

Prowadząca: Agnieszka Besser - Absolwentka pedagogiki wczesnoszkolnej z logopedią. Ukończyła również studia podyplomowe w zakresie technologii informacyjnej. Od 13 lat nauczycielka wychowania przedszkolnego, obecnie w Zespole Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Czechach. Od lat zaangażowana w pracę z dziećmi najmłodszymi w oparciu o filary Planu Daltońskiego. Zwolenniczka szkoły opartej na budowaniu relacji. Jest miłośniczką nowoczesnych technologii, kodowania i zabaw z wykorzystanie IT. Wspólnie z kolegą prowadzi szkolne koło SKO. Laureatka konkursu Nasz Projekt eTwinning 2019 – zdobywczyni II miejsca w kategorii projekt dla uczniów w wieku 3-6 lat za realizację międzynarodowego projektu Symbols in the eyes of children (NTC system). Trenerka warsztatów komputerowych eTwinning. Chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem, szczególnie w zakresie wychowania dziecka w aspekcie przygotowania go do życia w „świecie jutra” – trenerka wspomagania kompetencji kluczowych. W wolnym czasie lubi czytać i fotografować, szczególnie chmury i drzewa.

Zapraszamy!

Zapisz się na kurs

Dane teleadresowe

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Siedlcach

adres:
ul. Młynarska 17 
08-110 Siedlce


tel.: 25 644 78 17
fax: 25 644 78 14


e-mail: 
sekretariat@ckziu.siedlce.pl

GODZINY OTWARCIA SEKRETARIATU

pon-pt godz. 08:00 – 17:00

Sobota: 8.00 – 16.00 (zjazd)

BOM Głosowanie

Szkoła prowadzi wynajem sali gimnastycznej, sal wykładowych i pracowni zawodowych na szkolenia, konferencje i egzaminy zawodowe


znak2

checklist2

logo mazowsze
poczta