Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Siedlcach

NAUCZYCIELKA MGR LUIZA MARZĘCKA - STRZAŁEK JEST WSPÓŁAUTORKĄ KSIĄŻKI MEDYCZNEJ

Z PRZYJEMNOŚCIĄ INFORMUJEMY, ŻE KOLEJNA NASZA NAUCZYCIELKA MGR LUIZA MARZĘCKA - STRZAŁEK JEST WSPÓŁAUTORKĄ KSIĄŻKI MEDYCZNEJ - WPŁYWA TO NA JAKOŚĆ KSZTAŁCENIA W NASZEJ SZKOLE - GRATULUJEMY

View the embedded image gallery online at:
http://ckziu.siedlce.pl/wydarzenia.html#sigFreeIdd73c14160c

SŁUCHACZE MEDYKA W ZBIÓRCE ŻYWNOŚCI „PODZIEL SIĘ DOBRYM POSIŁKIEM”

W dniach 29-30 września odbyła się kolejna Ogólnopolska Zbiórka Żywności Podziel się Dobrym Posiłkiem. Jak co roku wsparliśmy tę szlachetną akcję. Nasi wolontariusze zachęcali i zbierali żywność ufundowaną przez klientów sklepów zlokalizowanych w pobliżu Medyka. W ten sposób przyczyniamy się do wydania jak największej liczby posiłków najbardziej potrzebującym dzieciom w Polsce, by mogły zdrowo się rozwijać i żyć pełniej. NA NAS ZAWSZE MOŻNA LICZYĆ!

View the embedded image gallery online at:
http://ckziu.siedlce.pl/wydarzenia.html#sigFreeIdad479fe398

DOSKONALIMY SIĘ Z OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

W dniu 21 września 2017 roku w Sali Lustrzanej - Instytutu Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk w Warszawie - w obecności ponad 200 uczestników odbył się KONGRES DYREKTORÓW PLACÓWEK OŚWIATOWYCH organizowany przez Stowarzyszenie Inspektorów Ochrony Danych Osobowych. Nasze Centrum reprezentowała pani wicedyrektor Aneta Dmowska – Pycka. Wszyscy prelegenci przedstawili bardzo merytoryczne i kompletne w treści wystąpienia, przekrojowo prezentując procesy gromadzenia, wykorzystania do archiwizowania danych na różnych nośnikach.

View the embedded image gallery online at:
http://ckziu.siedlce.pl/wydarzenia.html#sigFreeId0648a6135d

Fotoreportaż z kursu ZDOBIENIE PAZNOKCI.

Medyk na pikniku „Radość w Ptaszkach”

24 września w Domu Pomocy Społecznej dla Osób z chorobą Alzheimera w Ptaszkach odbył się jak co roku piknik, który miał na celu integrację społeczności lokalnej z osobami przebywającymi w tej placówce. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą, a w dalszej części uświetniły ją występy Mieszkańców Domu, Grupy Tańca Cygańskiego Miro Iło i Zespołu Folklorystycznego. Słuchacze kierunków opiekun medyczny, terapeuta zajęciowy i technik usług kosmetycznych pod kierunkiem opiekunów Bożeny Leszczyńskiej i Bożeny Wojdy wspierali wysiłki organizatorów. Mierzyliśmy ciśnienie krwi, malowaliśmy „buźki” ale przede wszystkim opiekowaliśmy się mieszkańcami w czasie imprezy. Uczestniczyliśmy we wspólnym grillowaniu oraz zabawie integracyjnej przy muzyce zespołu Maxim. Nasza szkoła bardzo sobie ceni długoletnią, przyjacielską współpracę z DPS w Ptaszkach i zawsze chętnie bierze udział w przedsięwzięciach tej placówki. Do zobaczenia za rok!

View the embedded image gallery online at:
http://ckziu.siedlce.pl/wydarzenia.html#sigFreeIdbade583f4b

Dane teleadresowe

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Siedlcach

adres:
ul. Młynarska 17 
08-110 Siedlce


tel.: 25 644 78 17
fax: 25 644 78 14


e-mail: 
sekretariat@ckziu.siedlce.pl


Szkoła prowadzi wynajem sali gimnastycznej, sal wykładowych i pracowni zawodowych na szkolenia, konferencje i egzaminy zawodowe


znak2

checklist2

logo mazowsze
poczta