Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Siedlcach

MEDYK WSPIERA UCZNIÓW ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 7 W SIEDLCACH PODCZAS ZAWODÓW Z GIMNASTYKI SPORTOWEJ O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY

W dniu 21.04.2018 r. uczennice Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Siedlcach kierunku Technik Usług Kosmetycznych towarzyszyły podczas rywalizacji o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 7 w Siedlcach w gimnastyce sportowej chłopców i dziewcząt. W trakcie trwania zawodów nasze uczennice wykonywały piękne prace artystyczne na twarzach zawodników konkursu.

DZIĘKUJEMY ZA ZAPROSZENIE!  

View the embedded image gallery online at:
http://ckziu.siedlce.pl/wydarzenia.html#sigFreeId3feaa24610

UCZENNICE MEDYKA PODCZAS WARSZTATÓW DORADCZYCH Z KOMUNIKACJI INTERPERSONALNEJ

Uczennice kierunków dziennych takich jak : Higienistka Stomatologiczna i Technik Usług Kosmetycznych uczestniczyły w warsztatach doradczych zorganizowanych we współpracy z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Warszawie Filia w Siedlcach. Podczas zajęć, które odbyły się 20 kwietnia br. w CKZiU uczennice pogłębiały swoje informacje na temat zasad komunikacji interpersonalnej zarówno werbalnej jak i niewerbalnej. Warsztaty w bardzo ciekawy sposób poprowadziły Panie z WUP w Siedlcach . Uczennice bardzo chętnie brały udział w zajęciach i z dużym zaangażowaniem wykonywały różne ćwiczenia mające na celu lepsze poznanie i utrwalenie zasad komunikacji. 

View the embedded image gallery online at:
http://ckziu.siedlce.pl/wydarzenia.html#sigFreeId6d47461031

NAUCZAMY PIERWSZEJ POMOCY STUDENTÓW Z INSTYTUTU NAUK SPOŁECZNYCH I BEZPIECZEŃSTWA UPH W SIEDLCACH

W dniu 19 kwietnia br. nasze CKZiU przygotowało warsztaty z zakresu udzielania I pomocy i doradztwa zawodowego dla studentów Instytutu Nauk Społecznych i Bezpieczeństwa UPH w Siedlcach . Zajęcia przeprowadziła mgr Agnieszka Gołębiowska specjalistka pielęgniarstwa ratunkowego i doradca zawodowy. Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzieli się jak rozpoznać stan nagłego zagrożenia zdrowia i życia oraz bezpiecznie udzielić I pomocy. Obecni na zajęciach nauczyli się wykonywać resuscytację krążeniowo – oddechową w przypadku rozpoznania nagłego zatrzymania krążenia, układania w pozycji bezpiecznej oraz udzielania I pomocy w zadławieniu, krwotokach, napadzie drgawek, hipoglikemii i omdleniach. Wszyscy chętni studenci mogli przećwiczyć swoje umiejętności na nowoczesnych fantomach pod okiem specjalisty.
Nasza nauczycielka przedstawiła także bogatą ofertę edukacyjną Szkoły. Zapoznała uczestników z kierunkami kształcenia, kursami i zawodami medyczno – społecznymi.

DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W WARSZTATACH I ZAPRASZAMY DO MEDYKA! 

View the embedded image gallery online at:
http://ckziu.siedlce.pl/wydarzenia.html#sigFreeIddf39cc89f0

UCZNIOWIE MEDYKA UCZESTNICZĄ W XVIII DNIACH INTEGRACJI CENTRUM KSZTAŁCENIA I REHABILITACJI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Nasi uczniowie kierunku Technik masażysta i Technik Usług Kosmetycznych w dniu 19.04.2018 r. już po raz kolejny uczestniczyli w dniach integracji organizowanych przez Centrum Kształcenia i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych UPH w Siedlcach . Tego dnia wszyscy obecni mogli skorzystać z usług świadczonych przez naszych uczniów kierunku Technik masażysta, którzy pod okiem mgr Agaty Kwaśniewskiej wykonywali masaż klasyczny i relaksacyjny . Uczennice kierunku Technik usług Kosmetycznych wykonywały zaś makijaż okazjonalny pod kierunkiem nauczycielek mgr Mileny Reczko i mgr Beaty Radomyskiej.

DZIĘKUJEMY ZA ZAPROSZENIE I DUŻE ZAINTERESOWNIE NASZYMI USŁUGAMI! 

View the embedded image gallery online at:
http://ckziu.siedlce.pl/wydarzenia.html#sigFreeId7465498c58

DOSKONALIMY SIĘ Z ASEPTYKI

19 kwietnia higienistki stomatologiczne II i IV semestru wzięły udział w wykładzie: Aseptyka jamy ustnej w gabinecie stomatologicznym i na co dzień, na przykładzie produktów: Eludril Classic, Eludril Care, Elgydium Anti-Plaque, Arthrodont Classic. Temat przybliżył Piotr Pesta- przedstawiciel Działu Stomatologii firmy Pierre Fabre Medicament Polska. DZIĘKUJEMY ZA CIEKAWE ZAJĘCIA  

View the embedded image gallery online at:
http://ckziu.siedlce.pl/wydarzenia.html#sigFreeId4e54ab3821

Dane teleadresowe

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Siedlcach

adres:
ul. Młynarska 17 
08-110 Siedlce


tel.: 25 644 78 17
fax: 25 644 78 14


e-mail: 
sekretariat@ckziu.siedlce.pl


Szkoła prowadzi wynajem sali gimnastycznej, sal wykładowych i pracowni zawodowych na szkolenia, konferencje i egzaminy zawodowe


znak2

checklist2

logo mazowsze
poczta